^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Mateusz Niepokój - Nowy rider Manyfestu

ZdjęcieMateusz Niepokój od dziś zasila szeregi teamu jeżdżącego dla sklepu Manyfest. Brał on niedawno udział w konkursie na teamridera Proletaryatu, lecz przegrał z Oczapem co wykorzystał właśnie wyżej wymieniony sklep. Mateusz to chłopak mieszkający w Krakowie, a od pewnego czasu robi się o nim głośno. Głośno, bo ni stąd ni zowąd pojawia się gość, który swoją jazdą wzbudza podziw i zaciekawienie. Wszystko spowodował jeden krótki edit w którym i tak Mateusz naprawdę nie pokazał pełni swojego skilla. Miałem okazję z nim jeździć, a raczej przyglądać się na żywo temu co robi z rowerem i byłem bardzo zdziwiony tym, że żaden sponsor jeszcze go nie docenił.

Na szczęście do czasu. Teraz z niecierpliwością oczekujmy powitalnego editu. Poniżej znany Wam już film, który niech będzie przedsmakiem tego co mam nadzieję niebawem zobaczymy. Zapraszam !

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.