^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Bikepark w Lublinie!

Na stronie mmlublin.pl ukazało się świetne info dla nas wszystkich ;) Wreszcie jakieś konkrety. Mogliby zbudować bikepark wcześniej no ale cóż, dobrze że wogóle powstanie. ;))

"Do października 2009 roku, przy ul. Janowskiej powstanie park dla miłośników rowerowych akrobacji. Na profesjonalnym torze będą mogły rozgrywać się międzynarodowe zawody.

 

We wrześniu ruszą prace przy budowie bikeparku, który będzie miał około 430 metrów długości. W otoczonym zielonym wałem placu staną urządzenia, służące do ekstremalnych wyczynów rowerowych. Powstanie też parking dla kibiców. Z powodu braku pieniędzy tor zostanie oddany do użytku dopiero w przyszłym roku."

Więcej info możecie znaleźć TUTAJ

 

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.