^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Baltic Bingo - wygraj 3-dniowy karnet na Baltic Games 2012

ZdjęcieEkipa Baltic Games przygotowała dla Was kolejną okazję do wygrania 3-dniowego karnetu i zaprasza do balticowej zabawy. Wejdzcie na

www.balticgames.pl, znajdźcie przycisk Baltic Bingo i wejdźcie do gry!

Zasady są proste:
1.
Wejdź na www.balticgames.pl i pobierz kartę Baltic Bingo.
2. Oglądaj relację Simple Sesion na żywo na http://bmxmagazine.pl/ss12 31.03.2012 od godz. 11.00.
3. Spośród zawodników, którzy wystartowali na Simple Session 2012, wpisz do pobranej karty Baltic Bingo nazwiska tych 20 zawodników, którzy wg Ciebie pojawią się na Baltic Games 2012.
4. Wyślij wypełnioną kartę na bingo@balticgames.pl do 02.04.2012 do godziny 10.00.
5. Na http://www.facebook.com/balticgames śledź ogłaszanych zawodników
i skreślaj tych, którzy powtarzają się na Twojej karcie.
6. Kiedy skreślisz 10 nazwisk, wejdź na http://www.facebook.com/balticgames, znajdź wpis dotyczący Baltic Bingo i dodaj komentarz „BINGO!”.
7. Bądź pierwszy i zgarnij 3-dniowy karnet na Baltic Games 2012! Kolejne dwie osoby dostaną siatki pełne balticowych gadżetów.

Organizator Simple Session zaprasza do wzięcia udziału w konkursie.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.