Tu jesteś:

Łukasz Sikora PROMO 2015

Siemano, nazywam się Łukasz, mam 16 lat a na dwóch kółkach na poważnie zacząłem jeździć od powstania parku w mojej miejscowości czyli w 2013r. Pochodzę z Makowa Podhalańskiego, mała miejscowość na południu Polski, poza parkiem, który jest sam w sobie średni oraz hopkami, które sami kopaliśmy, nie ma innych miejsc do jazdy :/ Co do street’u to jak to zwykle w małych miejscowościach, flat i jakieś schodki. Tym editem chcę pokazać ze można całkiem spoko jeździć, nie posiadając żadnych wielkich skateparków w mieście tylko trzeba chcieć i katować a nie narzekać. :D

Jeśli chcesz aby ten wpis trafił na główną to pomóż zwiększyć jego aktywność! Kliknij lubię to, udostępnij link w ulubionym serwisie społecznościowym, podeślij znajomym, wstaw komentarz!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.