^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Co słychać na budowie u Dawida Godźka?

Jak zapewne większość wie, na ogródku braci Godziek nie znajdziecie pomidorków, czy ogórków, tylko wielkie dirty. Co jakiś czas następuje tam jednak drobna przebudowa, więc Maciek Kiwak z ekipy Red Bulla przeszpiegował co się tam dzieje, a co znalazł zobaczcie sami!

"Nie ulega wątpliwości, że backyard znajdujący się za rodzinnym domem Dawida Godźka, to jedna z najciekawszych i najlepszych grawitacyjnych miejscówek w kraju. Przez lata dirtowy ogródek przeszedł już wiele transformacji, a z każdą kolejną przeszkody stawały się coraz większe i coraz to bardziej wymagające. Ostatnio młodszy z braci Godziek po raz kolejny rozpoczął intensywną przebudowę prywatnego spotu. Specjalnie dla was udaliśmy się do Suszca, żeby sprawdzić, co nowego szykuje najlepszy BMX-owiec w kraju. Całość robi spore wrażenie – zapraszamy do oglądania!"

Dawid Godziek: „Na chwilę obecną przy pierwszej hopie niewiele się zmieniło. Powiększyliśmy ją wraz z Szymonem pod koniec ubiegłego sezonu i teraz przelot wynosi niespełna 8 metrów. Przy tamtej okazji powiększyliśmy także speedboxa o nadbudówkę, żeby zapewnić wystarczającą prędkość i nieco powiększyliśmy lądowanie. Dodatkowo w lądowaniu wkopaliśmy wybicie ziemnego spine'a, który świetnie nadaje się do rozgrzewek i można na nim poćwiczyć techniczne akcje. W najbliższym czasie na pierwszej hopie zagości nowe, wyższe wybicie. Będzie miało ono 2,5 metra wysokości, a wraz z nim pierwsza skocznia będzie jeszcze ciut większa”.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie sprawdzajcie stronę : http://www.redbull.com/pl/pl/bike/stories/1331733624876/galeria-co-slych...

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.