^ Wróć na górę

Tu jesteś:

KLAMA x BMXLIFE "CHILLIN 'N' STYLIN" -recenzja

Na naszym Instagramie wspominałem o tym, że sprawdzam materiał od Klamy. Przyszedł dzień, kiedy wszystko przemyślałem co i jak Wam to ładnie opisać, żeby zachęcić Was do zdobycia płyty. Na pewno warto, osobiście lubię mieć takie materiały na płycie. Zapraszam do lektury!

Na samym wstępie chciałbym tylko powiedzieć, że przejazd Piastuna doprowadził mnie do stanu, gdzie musiałem zbierać szczękę z podłogi, ale o przejazdach później. Zabiorę się najpierw za jakość, która jest bardzo dobra, nie jest ciemno, wszystkie akcje widać, nie trzeba się domyślać "co to było?". Co do muzyki podczas każdego przejazdu można powiedzieć, że była typowa dla KLAMY, mi bardzo odpowiadała, była dopasowana do jazdy! Po tym, jak odpakowałem płytkę od BMXLIFE wiedziałem, że ktoś, to projektował opakowanie oraz płytę postarał się. Jak sami możecie zobaczyć grafika na okładce jest całkiem fajna, płyta również ma białe tło z czarnymi napisani, co zawsze wygląda ciekawie. 

Teraz może trochę o przejazdach. Jak już wcześniej wspomniałem, według mnie Piastun wygrał wszystko swoim przejazdem! Tricki robione na luzie, widać, że Jego zajawka ciągle rośnie. Musicie sprawdzić wideo, bo warto. Nie można zapominać o reszcie ekipy, która ma swoje pięć minut na filmie, ponieważ pokazali styl, że w naszym pięknym kraju są na prawdę zdolne osoby! Film oglądałem kilka razy, również dlatego, żebym mógł Wam jakoś ładnie to opisać, ale szczerze nie potrafię streścić tego, co tam zobaczyłem, bo za każdym razem musiałem się otrząsnąć wręcz z wrażenia! Zdobywając ten film pamiętajcie, że będą tam same streety, niektóre mega grube akcje wywołują gęsią skórkę! Nie chciałbym Was zanudzać, albo zdradzać szczegółów jakie akcje są w tym filmie, bo każdy musi to zobaczyć na własne oczy. W całości oceniam film bardzo dobrze, nie jest zrobiony "byle było" tylko widać, że musieli do tego przysiąść. Czas trwania to niecałe pół godziny, nie jest również nudny! Czekam na wideo z nowego sezonu, który nadciąga do nas wielkimi krokami. Poniżej znajdziecie ocenę poszczególnych elementów, oraz kilka screenów, do podkręcenia Was, żeby mieć to wideo! Przypomnę, że dostaniecie je robiąc zakupy powyżej 30zł w BMXLIFE . Jest to właściwie pierwsza tego typu recenzja, więc nie każdemu może się ona spodobać. 

Jakość: 8/10

Muzyka: 9/10

Jazda: 10/10

Opakowanie/grafika: 10/10

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.