^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Podcast #65 – „Ja bym rano z bananem wstawał”

Kolejny, już 65 odcinek Bmx Podcast po małej przerwie! Zapraszamy do zapoznania się z tematami! Do przesłuchania u nas na stronie! 

Do podcastu wjechał nowy dział, wymyślony przez Cyryla, roboczo nazwany „Muzealne ciekawostki”. Cyryl będzie w nim opowiadał o najciekawszych jego zdaniem eksponatach w BMX museum. Na początek będzie wyścigowy Hutch HPV. Poza tym trochę gadki o nowej miejscówce w Warszawie (która nie będzie skateparkiem), konsultacjach w Pile, nowych wieściach od ekipy BMX The Game, streecie wypadającym z X-Games i Brenanie kończącym z prosowaniem. Później różności filmowe.W sprzęcie natomiast poza nowinkami, matizowe porównanie reedycji FBM Angel of Death z oryginałem oraz dostawy Strangera, Sundaya i Odysseya do BMX Life. W tematach bardziej dyskusyjnych nowy rower Stephena Hamiltona, Rick Moliterno opowiadający o Standardzie i obszerny tekst The Union o zmianach zachodzących w ramach BMX-owych. A na koniec mail od naszego stałego słuchacza norweskiego Matiza.

Do posłuchania:

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.