^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Daniel Tünte i Moritz Nussbaumer w Mellowparku!

Mimo, że ekipa Loked nie potrafi pisać i nikt nas nie czyta wstawię materiał, który ogląda się bardzo przyjemnie. Daniel i Moritz nakręcili zajawkowy edit mający dobre działanie na zajawkę. Dobrze dobrana muzyczka, dobra pogoda, stylówa, czego chcieć więcej? Sprawdzajcie co nowego.

Komentarze

Obrazek użytkownika xtobinx
# xtobinx (anonim) wt., 02/03/2015 - 18:23

Easy chłopcy, nie płaczcie tylko :D

Obrazek użytkownika azrael2
# azrael2 (anonim) czw., 02/05/2015 - 10:22

borek, nawet nie umiesz dobrze zachęcić lduzi do czytania, typie napisz że tunte pierdolnął NBD na koncu to wszyscy zobaczą.
Szkoda że tytus już tu nie działa, bo loked sie zjebał, wole gdzie indziej oglądać newsy bo jest ich więcej, tutaj jest raz na tydzień i jeszcze prawie zawsze trzeba korektować to gówno, ogarnijcie się.
I nie wrzucać tego chujostwa typu "g-turn, z dupy filmik jo"

Obrazek użytkownika Borek
# Borek czw., 02/05/2015 - 23:54

Będę szczery, cóż, mamy drobny kryzys, poprawimy się, spokojnie! :)

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.