^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Patryk Słomczyński - ZAGINIĘCIE

 Udostępniajcie gdzie się da! "Patryk wyszedł z domu w dzień, jeszcze przed wieczornymi imprezami sylwestrowymi, nie poinformował gdzie się udaje. Ma 172 cm wzrostu, waży około 60 kg i jest szczupłej budowy ciała. Ma proste i krótkie włosy koloru ciemny blond oraz zielone oczy.

W dniu zaginięcia 21-latek ubrany był w szarą kurtkę o długości ?, w tzw. panterkę wzoru wojskowego, z kapturem, wąskie spodnie jeansowe koloru niebieskiego, brązowe buty sportowe za kostkę, z białymi podeszwami oraz szara bluzę z kapturem z kieszeniami, wsuwaną przez głowę. Mińscy funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały Patryka w ostatnich dniach lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego obecnego pobytu. Można dzwonić na numery: (25) 759 72 00 – do oficera dyżurnego, (25) 759 72 34 lub (25) 759 72 64 – do wydziału kryminalnego lub na numery alarmowe 112 i 997. Informacje można również przekazać e-mailem na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl lub zgłaszając się do każdej jednostki policji w całym kraju. Mamy nadzieję, że Patryk się odnajdzie cały i zdrowy!"

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.