^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Michał Basta dołączył do Globe Polska

Dostaliśmy fajną prasówkę. Michał Basta został przyjęty pod skrzydła Globe Polska. Poniżej oficjalne info od nowego sponsora.

 

Z dumą informujemy, że utalentowany 19 latek z Nowego Sącza - Michał Basta zasilił szeregi teamu Globe Polska. Na BMX’ie jeździ od 4 lat i jak dotychczas idzie mu to bardzo dobrze. Michał głównie ciśnie street, a najlepiej jeździło mu się w Poznaniu, Rotterdamie i w Berlinie. W tym roku planuje zaatakować Barcelonę, w czym będziemy mu się starali pomóc. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy Michał będzie mógł podnieść swój poziom i godnie reprezentować filozofię GLOBE. Pozostałymi sponsorami Basty są BMXLife.pl, kokafeat.com i Arizona Drink.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.