^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Ewolucja bambusowej ramy Mat'a Hoffman'a

Wczoraj Zgredzik pisał o rowerze zrobionym z dość nietypowego tworzywa - bambusa. Dzisiaj Mat Hoffman, zaprezentował kolejne prototypy bambusowej ramy. Przyznam że wyglądają całkiem ciekawie. Zdradził, że waży (cały rower jak mniemam) 13.33 kg. Dodał również, że nie planuje produkcji takowej ramki. Poniżej cała wiadomość od Mat'a i zdjęcia ram.

Wow. Most people just laughed at me and thought it was crazy. Thanks for the likes. Here’s the evolution of this frame. The first one I was thinking too traditionally, using triangles. It broke. So I thought more around what Shape it would take to make bamboo plywood strong. So I cross grained it and this shape happened. It might not need to be so thick. It is ridiculously strong. I weighed it and its 29.4 pounds. No plans to produce it. Just dreaming.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.