^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Skatepark dla Biłgoraja

Kilka dni temu dostaliśmy bardzo fajną informację na temat skateparku w Biłgoraju. Śpieszymy się z publikacją. Miłego czytania!

 

"Siema, jestem Jacek - przedstawiciel Skate Park dla Biłgoraja. Od dawien dawna każdy chciał mieć miejsce do jazdy z prawdziwego zdarzenia, fakt faktem mamy cos na kształt parku, lecz chwiejący się vert i metalowy quater nikogo by nie zadowoliły. Więc narodził się pomysł "a co by było gdyby". Od 2011 roku zaczęliśmy rozmowy z dyrektorem OSiR w Biłgoraju - chętnie z nami rozmawiał. Łapaliśmy wiatr w żagle z każdym spotkaniem. W styczniu 2013 roku zaczęła się prawdziwa "walka" o obiekt, petycja w naszym mieście (ponad 2 tyś. podpisów) jak na 25 tyś. mieszkańców - jest nieźle. Pierwsze projekty od firm z branży nie podobały się mi jak i lokalnym riderom. Więc razem z ziomeczkiem narysowaliśmy na kartce w barze na szybko, park który nam się marzył i był w miarę możliwości. W 5 minut narysowaliśmy coś co będzie już w sierpniu postawione w naszym mieście. Dużo dały nasze lokalne media, dzięki którym jakoś to się ruszyło. Po petycji i kilku akcjach jesteśmy o krok od celu. Będzie park w którym każdy znajdzie coś dla siebie od streetowców (platforma pira) i dla parkowców (box, spine quatery wall). Generalnie park zapowiada się mega, i wszystkich zapraszamy do odwiedzenia, a jeśli chcesz być na bieżąco to sprawdź: https://www.facebook.com/SkateParkDlaBilgoraja"

 

Komentarze

Obrazek użytkownika Yogi
# Yogi (anonim) ndz., 03/16/2014 - 20:45
Obrazek użytkownika Zgredzik
# Zgredzik ndz., 03/16/2014 - 21:06

Teraz na nowy park będą mogli wpaść! :-)

Obrazek użytkownika dworny
# dworny (anonim) ndz., 03/16/2014 - 21:21

Pod koniec sierpnia albo wczesniej zostanie do konca zrealizowany projekt skate parku w Bilgoraju,wiec zapraszamy wszystkich na naszego funpage aby byc na bierzaco :)

Obrazek użytkownika Zgredzik
# Zgredzik ndz., 03/16/2014 - 21:27

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.