^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Simple Session 2014 - najlepsze momenty z kwalifikacji i wywiady

Jeśli zapoznaliście się już z naszymi wywiadami z Bartłomiejem Zięciną i Damianem Onufrakiem dotyczącymi ich przejazdów to zapraszam do zerknięcia na materiały od FreedomBMX i RideBMX. 

Ekipa Ride BMX zmontowała obszerny, prawie 7 minutowy materiał zawierający najciekawsze momenty wczorajszych kwalifikacji. Na filmie od FreedomBMX oprócz samych przejazdów zobaczyć możecie wywiady z uczestnikami. To tylko przedsmak tego, co będziemy mogli oglądać podczas finałów już niebawem bo o 15:30 tutaj! Nie zapomnijcie wcześniej wytypować swoich faworytów w naszym konkursie.

Materiał od FreedomBMX możecie zobaczyć tutaj.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.