^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Baltic Games 2014 Winter Edition - Podsumowanie

Baltici, Baltici i po Balticach. W tym poście podsumuję pierwszą zimową edycję Baltic Games 2014, zapraszam!

 

Pierwsza zimowa edycja Baltic Games odbyła się w dużym budynku AmberExpo w Gdańsku. Jak wiecie Baltic Games łączona była z razem z dwiema innymi imprezami czyli SHC Elements i Winter Gaming Gdańsk, o tych dwóch eventach może za dużo słów nie zamienie, ale uwierzcie, że było to dobre rozwiązanie połączyć te imprezy w całość. Na prawdę fajnie było zobaczyć jak ludzie bawią się w swojej pasji.

Anyway miało być o Balticach, w tym roku wykonano park tak, aby łączyć różne sztuczki z różnymi przeszkodami. Zobaczcie jak to wyglądało.

Co do zawodników to w tym roku zawodnicy byli na prawdę MEGA przygotowani, swoje umiejętności pokazywali nam na każdej przeszkodzie. Oczywiście codziennie przed kwalifikacjami, półfinałami i finałami były rogrzewki, gdzieniegdzie udało mi się kilka dobrych sztuczek z treningów uchwycić:

W finale zastaliśmy samych najlepszych riderów, nie było tutaj takiego, który by odstawał poza finały swoimi umiejętnościami. Sprawdźcie listę.

Lista finalistów:

 

W każdym przejeździe każdy rider próbował wycisnąć z siebie tylko co mógł i uważał, aby zrobić to perfekcyjnie i bezbłędnie.
W tej edycji każdy z zawodników miał na koniec 3 próby na sklejenie swojego best tricka, zamieszczam Wam najlepsze według mnie 2 akcje na best tricku:

Drew Bezanson:

 

Bartłomiej Zięcina:

 

No i w końcu po godzinie 21 zostały ogłoszone wyniki

Oto lista zwyciężców:

1. Drew Bezanson

2. Logan Martin

3. Declan Brooks

 

Dziką kartę na Simple Session 2014 otrzymali:

JB Peytavit, Bartłomiej Zięcina oraz Damian Onufrak.

 

Pozostałe materiały z imprezy:

Skatepark dla gości:

 

Próby best tricka w wykonaniu Logana Martina:

 

\Widok na PGE Arene z chillzone:

 

Pozostałe materiały dotyczące zimowej edycji Baltic Games 2014:

1. http://bmxmagazine.pl/6152/baltic-games-2014-zimowa-edycja-start
2. http://bmxmagazine.pl/6155/baltic-games-2014-zimowa-edycja-przeglad-inte...
3. http://bmxmagazine.pl/6163/baltic-games-2014-zimowa-edycja-przeglad-inte...

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.