^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Baltic Games 2014 - zimowa edycja - START!

Baltic Games 2014 edycja zimowa czas start! Dla tych którzy nie mogą być na miejscu będziemy dostarczać świeże informacje w miarę możliwości. Na fb/stronie szukajcie zdjęć i innych materiałów, które postara się zapewnić Kryspin, pojechał w naszym imieniu reprezentować Loked. Jak go złapiecie to może da Wam jakąś naklejkę :-)

Wracając do sedna, poniżej macie 3 filmy. Pierwsze dwa są krótkimi zajawkami z etapów budowy parku, a ostatni, który wg mnie powinien być najbardziej wyczekiwany to materiał z treningów!

Na miniaturce z wielką flarą Andre Jesus!

Szykuje się gruby weekend, a już w kolejny zapraszamy na wspólne oglądanie z nami relacji z SS14! Szykujemy kilka niespodzianek dla Was.

 

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.