^ Wróć na górę

Tu jesteś:

John Manaras Welcome to MacNeil.

Jeśli ktoś przegapił powitalny edit John'a Manarasa do Macneil zachęcam serdecznie to zapoznania się z owym materiałem. John jest Riderem z Grecji jeździ już ponad 10 lat dla Grecji jest bardzo pomocną postacią ponieważ organizuje Eventy oraz własnoręcznie zbudował dla wszystkich skate park o nazwie „Bogiatiland” jego praca oraz jazdza jest w prost rewelacyjna  udowadnia to na przykład jego double peg na mega ekstremalnym rail'u.

Poza tym dodam od siebie, że John jest moim bardzo dobrym przyjacielem prawie codziennie go widuję i szczerze mówiąc darzę go wielkim szacunkiem za to co dla nas Riderów w Grecji robi, jego słowa działają na mnie jak i na innych bardzo motywująco, John nie należy do pokolenia Riderów którzy mają gdzieś tych ze słabszej sceny darzy wszystkich szacunkiem bez wyjątków za to i wiele innych uczynków wielkie brawa!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.