^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Ruben's Waves - wywiad z twórcą niezwykłego skateparku

Ruben Alcantara dużo podróżował po świecie śmigając po wielu wspaniałych skateparkach. W pewnym momencie nadarzyła się okazja zaprojektowania skateparku w jego rodzimym mieście. Zobaczcie wywiad z Rubenem, który opowiada jak do tego doszło, a także samym procesie projektowania. Na filmie znajdziecie też kilka przejazdów przez ten obiekt. Ruben projektując skatepark inspirował się surfingiem. Patrząc jak pokonuje niektóre przeszkody naprawdę można zauważyć ten zamysł...

Nie wiem jak na was, ale na mnie ten skatepark robi bardzo duże wrażenie! Już 29 stycznia możemy spodziewać się editu z akcjami z tej miejscówki. Czekam z niecierpliwością ;)

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.