^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Podcast #37 – „Dobre jak na Łódź”

Tym razem ekipa dopisała. Poza stałym składem wpuściliśmy do podcastu trochę profesjonalizmu i zagościł u nas znany i lubiany redaktor sportowy – Tytus Kuliński. Poza tym dość nietypowo, bo Witek z Matizem mówili do jednego mikrofonu, więc pierdolnik był nieziemski.

Zaczęliśmy od zrelacjonowania Polskiej Gali BMX na której było nas aż trzech, później Witek zdradził nam co nasz czeka w łódzkim skateparku 217, padnie klika słów na temat YeahBunnego i editu dla Sam BMX, kolejnym przyjacielu Proletaryatu, obszernym wywiadzie z opływającym w bogactwa Davem Mirra, później dużych rozmiarów kącik filmowy (w którym będziecie mogli się dowiedzieć m.in. czemu nie szanujemy Szamanka), a wszystko zwieńczone działem sprzętowym. A na koniec przypowieść Witka o trailsach, Duganie i dożywotnim banie.

Zapraszamy do przesłuchania tutaj.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.