^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Polska Gala BMX

Polska Gala BMX - Będzie to już 4 edycja największej klubowej imprezy bmx w Polsce. Ruszyła również strona www imprezy ( WWW.GALA-BMX.PL ) . Na stronie pojawiły się wszystkie linki oraz logotypy firm i patronów medialnych wspierających event. Znajdują się tam pierwsze informacje które można puścić w świat.

W trakcie Polskiej Gali Bmx przewidujemy sporo atrakcji które zamierzamy przedstawiać systematycznie aż do terminu samego wydarzenia.
Posty na stronie oraz na wydarzeniu FB pojawiały się będą od 10 Października aż do 16 listopada .

W tym roku Polska Gala Bmx to nie tylko wręczenie nagród najlepszym zawodnikom bmx to także masa dodatkowych atrakcji .

16 Listopada odbędą się miedzy innymi:

Targi firm ubraniowych związanych z polskimi sportami ekstremalnymi oraz lifestylem młodzieżowym. Jak do tej pory na targi zgłosiło się 12 firm które rozstawią swoje stoiska oraz zaprezentują swoje produkty. Impreza rozpocznie się od otwarcia strefy wystawowej .

Zawody street dla zaproszonych zawodników z czołówki kraju. "Z Grubej Rury jam" rozegrany zostanie na specjalnie przygotowanej konstrukcji umożliwiającej grindowanie ponad 5 metrowej poręczy przy schodach. Wybrana grupa riderów oraz przemyślany projekt przeszkody sprawi że zawody będą bardzo interesującym punktem imprezy. Dla zwycięzcy przewidziana została atrakcyjna nagroda która na razie zostaje tajemnicą.

Premierowe pokazy filmów bmx, nowe edity, relacje z zawodów oraz dłuższe produkcje dotyczące 20calowych kółek. (Prosimy o nadsyłanie swoich filmów część z nich zostanie wyświetlona podczas gali )

Wystawa zdjęć najlepszych fotografów ze środowiska bmx. Fotografie z sesji, zawodów, wizyt zagranicznych zawodników w Polsce oraz prace i rysunki utalentowanych przedstawicieli wielu miast i ekip.

Loterie z cennymi nagrodami od sponsorów które zgarnąć będzie mógł każdy uczestniczący w imprezie. Opaski rozdawane na wejściu upoważniały będą do udziału w losowaniu części rowerowych, ciuchów, butów oraz bonów od sponsorów i wystawców .

Główna część Polskiej Gali Bmx to uroczyste wręczenie nagród najlepszym zawodnikom w 6 kategoriach (STREET , DIRT , PARK , FLAT , YOUNGBLOOD , EVENT ROKU ) zwycięzcy wybierani będą przez elitarne jury w skład którego wejdą: zawodnicy, sędziowie, właściciele firm bmx, kamerzyści i organizatorzy imprez sportów ekstremalnych. Na notę końcową wielki wpływ mają również internauci którzy od 16 października aż do 6 listopada będą mogli oddawać głosy na swoich faworytów. Głos publiczności liczony zostanie jako oddziela punktacja sędziowska. Internauci głosować mogą raz na 24 godziny w każdej z kategorii.

Impreza odbędzie się w klubie 1500m2 na ul. Solec 18 w Warszawie. Klubie znanym z wielu wystaw, targów oraz imprez tematycznych.
Cały dzień targom, zawodom i gali towarzyszyła będzie muzyka grana na żywo przez najlepszych stołecznych Dj-ów.

Wstęp na imprezę mają również osoby niepełnoletnie.

Kolejne informacje przekażemy gdy ruszy strona wydarzenia na FaceBooku oraz pojawią się pierwsze zapowiedzi video imprezy.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.