^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Skatepark Piaseczno Jam

Już jutro w Piasecznie odbędzie się jam zorganizowany na nowo wybudowanym skateparku, który organizuje lokalna ekipa Sandbox. W planach oczywiście jazdki, ale także darmowe piwo za dobre sztuczki, grill, rzut ramą i inne atrakcje znane tylko wygom, które wytrwają do zgaśnięcia świateł (tj. po 22). Więcej informacji szukajcie w rozwinięciu. Mam nadzieję, że zobaczę Was tam jak najwięcej!

"W ostatnią sobotę września, czyli 28, z pomocą Sam BMX i BunnyHop BMXMagazyn oraz GOSiR Piaseczno, organizujemy jam rowerowy u nas na skateparku. Nie zawody - jam, nie będzie tu pierwszych i ostatnich miejsc, zrobisz fajną sztuczkę dostaniesz piwo od nas, a od Sama i Bunnego oranżadę albo jakiegoś rowerowego fanta. Dodatkowo za najefektowniejszy upadek, także jest przewidziana niespodzianka.

Sama formuła wygląda tak: robimy rundkę po skateparku, jeżdżąc przez jakiś czas na wydzielonej części. Obiekt nie będzie tylko do naszej dyspozycji, będą tam jak codziennie - matki z dziećmi na rowerkach, hulajnogi i zwykłe rowery, ale dzięki uprzejmości GOSiRu, kiedy będziecie się zabijać na danej części, nikogo innego poza nami na niej, nie będzie mogło być. Może zrobi się także klasyczny konkurs skoków przez tyczkę, ale to się okaże.

Jam zaczynamy o 15, jeździmy do wyłączenia oświetlenia, czyli 22. Potem bawimy się dalej, już bez rowerów. Podczas imprezy będzie rozstawiony grill i grać będzie muzyka.

Serdecznie zapraszamy.

Sandbox"

https://www.facebook.com/events/628141207226123/

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.