^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Baltic Games 2013

Jeżeli jeszcze nie masz planów na 16-18 sierpnia to spędź ten czas na najbardziej energetycznym wydarzeniu tego lata w Polsce. Przed Wami BALTIC GAMES 2013!
Tegoroczna edycja będzie mieć jeszcze większego kopa niż poprzednich 5 edycji.

Nasz nowy partner - VANS rozpali tłum do czerwoności zaproszonymi zawodnikami oraz muzyką, która będzie rządzić na scenie koncertowej. Do pieca dołoży tak jak i w zeszłym roku Monster Energy Drink, który przywiezie swoich najlepszych zawodników oraz niespodziankę która zmiażdży system! Wszystko to odbędzie się ponownie na Placu Zebrań Ludowych, ponieważ tamten klimat jest nie do podrobienia. Pole campingowe przy skateparku, słońce, głośny rock'n'roll, najlepsi zawodnicy świata i przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy kochają sporty ekstremalne oraz dobrą zabawę.
Poszalejcie z nami, bo w końcu to my wszyscy wspólnie tworzymy ten niezapomniany klimat.
Do zobaczenia na Baltic Games w Gdańsku!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.