^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Kalendarz imprez wraca na dobre!

Jeśli zachodzicie w głowę co za wydarzeniowy spam znalazł się na głównej to bez obaw! Właśnie dodaliśmy na stronie kalendarz wydarzeń oraz blok z najnowszymi wydarzeniami. Aby przejść do kalendarza należy kliknąć link pod bloczkiem z najbliższymi wydarzeniami po prawej stronie.

http://bmxmagazine.pl/kalendarz/

Na głównej znalazło się dużo wpisów jeden pod drugim ponieważ postanowiliśmy uzupełnić go tym co mieliśmy w głowie i znaleźliśmy w internecie tak na początek. Jeśli organizujecie jakąś imprezę lub wiecie o jakiejś, o której zapomnieliśmy dajcie nam znać na mail, a na pewno ją tam dodamy! Nie zapomnijcie podać nam niezbędnych danych (dowiecie się jakie otwierając dowolne wydarzenie z kalendarza).

Wpis z wydarzeniem również został lekko zmodyfikowany. Najważniejsze informacje takie jak data, plakat i miejsce zostały umieszczone na początku, a pod opisem znalazła się mapka, dzięki której bez problemu sprawdzicie dokładną lokalizację imprezy. Jeśli macie jakieś sugestie lub opinie koniecznie podzielcie się nimi z nami w komentarzach poniżej!

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.