^ Wróć na górę

Tu jesteś:

YeahBunny, odc. 2. - 29.12.2012

"Dużo pytań, mało odpowiedzi… Jednak grudniowe wydarzenia przyniosą oświecenie dla wielu z nas. BunnyHop wychodzi i jest impreza. Te dwie dla nas istotne sprawy zamierzamy sfinalizować jeszcze w tym miesiącu. Także, po primo, powtarzamy imprezę z zeszłego roku optymistycznie nazwaną YeahBunny. Robimy to między innymi dla tych, którzy nie mogli być w zeszłym roku i dla tych, którym podobało się ostatnio i chcą więcej.

Podobnie jak w zeszłym roku chcielibyśmy spotkać się wspólnie z ekipami w kinie i obejrzeć parę ciekawych produkcji z mijającego roku. W przygotowaniu jest parę ciekawych filmów, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, roboczo nazwijmy je „premierowymi”. Podobnie jak w zeszłym roku, chcielibyśmy, aby nasi rodzimi producenci też przyłączyli się do wydarzenia. Jeśli macie ochotę obejrzeć swoje dzieła na srebrnym ekranie, w starym, kinowym klimacie, kontaktujcie się na na redakcyjnego maila.

Ten dzień będzie obfitował w intelektualna rozrywkę. Na drugiej części biesiady zaprezentujemy parę „przednich kadrów” z okolicznych ulic, parków, trailsów… Paru fotografów śledzących poczynania BMXowych ekip zgodziło się pokazać swoje prace. Oczywiście miejsce na ścianach jeszcze jest i wszelkie sugestie dotyczące co chcecie zobaczyć na nich będą przez nas rozpatrzone. Także jeśli macie parę dobrych fot i ściskacie je na dobrą okazje to może warto je teraz pokazać. Będzie nam niezmiernie miło.

Miejsca wam na razie nie wskażemy, bo czekamy na rozstrzygniecie ofert. Pewne jest, że będzie kino, będzie wystawa. Z dnia na dzień informacje będą coraz konkretniejsze. Na razie pewny jest termin – 29 grudnia. Powiedzmy, że zrobimy taki starter do sylwestra. Na pewno paru z Was puka się teraz w głowę, żeśmy się w porę obudzili i szans niema, aby przeprowadzić fajną imprezę. Cóż, chcieć to móc.

Jedenaście lat wydawania naszego „magazina” obliguje nas do podzielenia się nasza opinia na temat niektórych działan na terenie naszej rodzimej sceny. Postanowiliśmy więc znowu wręczyć YeahBannusie – nie wiem jak w sumie jak to nazwać – dla ludzi, którzy według nas zasługują na wyróżnienie. Fotopstrykacze, wideonagrywacze, działacze, trikacze itp. Zostaną napiętnowani nagrodami.

Reszta wieści za chwilunie."

Wydarzenie na Fejsbuczku!

Zobacz także

Podobne wpisy, które warto zobaczyć. Dowiedz się więcej.

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.