^ Wróć na górę

Tu jesteś:

Oglądaj Simple Session 2018 z nami!

Simple Session 2018 już trwa, a w tym roku powinniśmy być szczególnie zainteresowani tą imprezą przez start naszych dwóch rodaków tj. Dawid Czekaj oraz Patryk Teul. Wchodźcie więc do nas na stronę żeby oglądać transmisję na żywo i przy okazji poczatujcie z nami na temat tegorocznych przejazdów!

Finały park rozpoczną się o 18:00 (4 marca) czasu polskiego, ale jak to wiadomo możemy pewnie doliczyć sobie małą obsuwę.

Lista zawodników, oraz podział na przejazdy:

Transmisja fianłów na żywo

Tutaj, na specjalnie przygotowanym dla was Loked-czacie możecie się dzielić swoimi emocjami i opiniami na temat tegorocznych przejazdów!

LokedBMX - Simple Session 2018 LIVE CHAT

O nas

BMXmagazine.pl to strona zajmująca się wszystkim co związane z tematyką BMX. Od początku istnienia (2008 rok) prowadzimy serwis tematyczny. Ostatnio na Loked (nazwa strony) można znaleźć także forum i galerię, lecz serwis cały czas się rozwija i planujemy wdrażać nowe funkcjonalności. Działamy także poza Internetem organizując zawody, jamy, konkursy i różnego rodzaju imprezy. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby rozwijać scenę BMX w Polsce.